Jawatankuasa Teknikal Perkhemahan Pengakap Muda dan Remaja 2015(new)
PERSEKUTUAN PENGAKAP MALAYSIA
DAERAH SEREMBAN BARAT
SETIAUSAHA
Salehuddin b Pungut
Sek.Datuk Abd Razak
Sg.Gadut, Seremban
Tel: 0126661984
Kapada
Pegawai Pendidikan Daerah Seremban
Pejabat Pendidikan Daerah Seremban
Jalan Kuala Pilah, Seremban.
Tuan,
PERLANTIKAN SEBAGAI URUSETIA / HAKIM / PEGAWAI / PETUGAS PERTANDINGAN KEMAHIRAN PENGAKAP MUDA REMAJA SEKOLAH-SEKOLAH MENENGAH DAERAH SEREMBAN, 2015.
Dengan segala hormatnya saya ingin merujuk kepada perkara diatas.
2. Sukacita dimaklumkan Persekutuan Pengakap Malaysia Daerah Seremban Barat akan bekerjasama dengan Pejabat Pendidikan Daerah Seremban untuk mengadakan Perkhemahan Pertandingan Kemahiran Pengakap Muda Remaja Sekolah-Sekolah Menengah Daerah Seremban. Berikut adalah ketetapan program
Tarikh: 2 hingga 4 September 2015
Pendaftaran : 12.30 pagi
Tempat: Kem Pengakap Daerah Seremban Barat
d/a kampung Labu Hilir, Labu.
3. . Sehubungan dengan itu saya memohon kerjasama pihak tuan untuk mengeluarkan surat perlantikan kepada guru-guru yang terlibat untuk menjalankan perkhemahan tersebut. (Lihat Lampiran)
4. Pegawai yang bertanggungjawab menguruskan Perkhemahan ini adalah En. Samsuddin b Jiman No. Tel. 019-3261354 dan En. Shahrul Nizam Abd Rahman No. Tel 019 6187561. Dan Pn. Nordiana bt Zulkefli 0133211904
Kerjasama daripada pihak tuan sangat dihargai dan didahului dengan ucapan ribuan terima kasih
“BERKHIDMAT UNTUK NEGARA”
Saya yang menurut perintah.
(Samsuddin b Jiman)
Pesuruhjaya
PPM Daerah Seremban Barat.
s.k. 1. Ketua Pesuruhjaya Pengakap Negeri Sembilan
2. Pengetua SMK Shamsudin Naim
Jawatankuasa Teknikal (Seremban Barat)
Penyelaras: En. Samsuddin b Jiman
Ketua aktiviti : En. Wan Noor Azmi b Wan Husin (SMK Bukit Kepayang)
Ketua pertandingan: Mohd faudzi b Abu Zarin (SMK Bukit Bukit Mewah)
Hakim: 1.Pn. Siamala (SMK St Paul)
2.En. Sidek b. Othman (SMK Dato Klana Putra)
2.Pn. Azlina bt Mohd Yaakob (SMK Kompleks KLIA)
4.En. Mohd Safiai b Ghafar (SMK Mantin)
Juri Rayuan : 1.En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
2.En Samsuddin b Jiman (Pesuruhjaya Pengakap Daerah Seremban Barat)
3.Pn. Nordiana bt Zulkifli (Pesuruhjaya Pengakap Daerah S’ban Timur)
Statistik : 1.Pn. Aslinda bt Mohd Aris SMK dato Mohd Said, Nilai
2.En. Abd Karim b Harun (SMK Dato Shik Ahmad)
Penjaga Masa : 1. Pn. Rubayati bt Abd Rashid SDAR
2. Pn. Rosmiza bt Razali STAN
Peralatan Pertandingan : 1. En. Mohd Fadli b Zaidi (SMJK Chan Wa 2)
(logistik) 2. En. Subramaniam Sengodam (SMK Tnku Ampuan Durah)
Jawatankuasa Teknikal (Seremban Timur)
Penyelaras: Pn. Nordiana bt Zulkefli (SK Taman Rasah Jaya)
Ketua aktiviti : En. Muhammad Razman b Zulkefli
Ketua pertandingan: Cik Lee Mee Ling (SMK Methodist ACS)
Hakim: 1.En. Mohd Said Nordin (SMK Bukit Mewah)
2.Pn. Marsila bt Rais (SMK Mambau)
2.Pn. Marzura bt Hassan (SMK Seremban Jaya 2)
4.Pn. Baizura bt Nor Azlan (SMK Senawang 3)
Juri Rayuan : 1.En. Sinar Mahsuri b Mohd Ani (SMK Dato Shamsudin Naim)
2.En Samsuddin b Jiman (Pesuruhjaya Pengakap Daerah Seremban Barat)
3.Pn. Nordiana bt Zulkefli (Pesuruhjaya Pengakap Daerah S’ban Timur)
Statistik : 1.Pn. Marni bt Razali (SMK Seri Sendayan)
2.Pn. Shamsinor bt
Penjaga Masa : 1. Pn. Shamsiah bt Sidek (SMK Seri Ampangan)
2. Pn. Ramjan Bibi bt Mahardin (SMK Panchor)
Peralatan Pertandingan : 1. En. Mohd Badrol Amin b Mustaffa (SMK Warisan Puteri)
(logistik) 2. En. K Selvarajah (SMK Rantau)
Jawatankuasa Pengelola.
Penasihat : Tuan Pengawai Pendidikan Daerah Seremban
Pengerusi : Pengetua SMK Dato’ Samsuddin Naim, Rantau
Naib Pengerusi : PK kokurikulum SMK Dato’ Samsuddin Naim, Rantau
Setiausaha : En. Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Bendahari : Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Urusetia : Cik Nor Syuhada bt Ab Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Latifah bt Idin (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Azlin bt Mohamad (SMK Kompleks KLIA)
Pendaftaran :Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Latifah bt Idin (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Haslinda bt Mohd Aris (SMK dato Mohd said, Nilai)
Buku Program :Pn. Maslinawati bt A Wahab (SMK Dato Shamsudin Naim)
Perasmian :En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
Penempatan Lelaki : En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim) - En. Mohd fairul (SMK Dato Shahardin, Labu))
Penempatan Perempuan Pn. Noor Azlin bt A.Aziz (SMAgama Nilai
Juruacara : Cik Nor Syuhada bt Ab.Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
Bacaan Doa : En. Sidek b Othman (SMK Dato kelana Putra, Lenggeng)
Dokumentasi : Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
En. Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Makanan: : En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
: Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
PA Sistem :En Mohd Idris b Husin (SMK Taman Semarak)
En. Sinar Mashuri b Mohd Ani (SMK Dato Shamsudin Naim)
Hadiah /Sijil/Cenderamata : Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
: Cik Nor Syuhada bt Ab.Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim)
Keselamatan dan Kecemasan : En. Mohd Afzan b Ghani (SMS Tunku Munawir)
: En. Mohd Shafiei b Ghafar (SMK Mantin)
: En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
Kebersihan : En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Keagamaan dan Moral : En. Sidek b Otman (SMK Dato Klana Putra, Lenggeng)
En. Saravanan a/l Ramasamy (SMK Chan Wa)
DAERAH SEREMBAN BARAT
SETIAUSAHA
Salehuddin b Pungut
Sek.Datuk Abd Razak
Sg.Gadut, Seremban
Tel: 0126661984
Kapada
Pegawai Pendidikan Daerah Seremban
Pejabat Pendidikan Daerah Seremban
Jalan Kuala Pilah, Seremban.
Tuan,
PERLANTIKAN SEBAGAI URUSETIA / HAKIM / PEGAWAI / PETUGAS PERTANDINGAN KEMAHIRAN PENGAKAP MUDA REMAJA SEKOLAH-SEKOLAH MENENGAH DAERAH SEREMBAN, 2015.
Dengan segala hormatnya saya ingin merujuk kepada perkara diatas.
2. Sukacita dimaklumkan Persekutuan Pengakap Malaysia Daerah Seremban Barat akan bekerjasama dengan Pejabat Pendidikan Daerah Seremban untuk mengadakan Perkhemahan Pertandingan Kemahiran Pengakap Muda Remaja Sekolah-Sekolah Menengah Daerah Seremban. Berikut adalah ketetapan program
Tarikh: 2 hingga 4 September 2015
Pendaftaran : 12.30 pagi
Tempat: Kem Pengakap Daerah Seremban Barat
d/a kampung Labu Hilir, Labu.
3. . Sehubungan dengan itu saya memohon kerjasama pihak tuan untuk mengeluarkan surat perlantikan kepada guru-guru yang terlibat untuk menjalankan perkhemahan tersebut. (Lihat Lampiran)
4. Pegawai yang bertanggungjawab menguruskan Perkhemahan ini adalah En. Samsuddin b Jiman No. Tel. 019-3261354 dan En. Shahrul Nizam Abd Rahman No. Tel 019 6187561. Dan Pn. Nordiana bt Zulkefli 0133211904
Kerjasama daripada pihak tuan sangat dihargai dan didahului dengan ucapan ribuan terima kasih
“BERKHIDMAT UNTUK NEGARA”
Saya yang menurut perintah.
(Samsuddin b Jiman)
Pesuruhjaya
PPM Daerah Seremban Barat.
s.k. 1. Ketua Pesuruhjaya Pengakap Negeri Sembilan
2. Pengetua SMK Shamsudin Naim
Jawatankuasa Teknikal (Seremban Barat)
Penyelaras: En. Samsuddin b Jiman
Ketua aktiviti : En. Wan Noor Azmi b Wan Husin (SMK Bukit Kepayang)
Ketua pertandingan: Mohd faudzi b Abu Zarin (SMK Bukit Bukit Mewah)
Hakim: 1.Pn. Siamala (SMK St Paul)
2.En. Sidek b. Othman (SMK Dato Klana Putra)
2.Pn. Azlina bt Mohd Yaakob (SMK Kompleks KLIA)
4.En. Mohd Safiai b Ghafar (SMK Mantin)
Juri Rayuan : 1.En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
2.En Samsuddin b Jiman (Pesuruhjaya Pengakap Daerah Seremban Barat)
3.Pn. Nordiana bt Zulkifli (Pesuruhjaya Pengakap Daerah S’ban Timur)
Statistik : 1.Pn. Aslinda bt Mohd Aris SMK dato Mohd Said, Nilai
2.En. Abd Karim b Harun (SMK Dato Shik Ahmad)
Penjaga Masa : 1. Pn. Rubayati bt Abd Rashid SDAR
2. Pn. Rosmiza bt Razali STAN
Peralatan Pertandingan : 1. En. Mohd Fadli b Zaidi (SMJK Chan Wa 2)
(logistik) 2. En. Subramaniam Sengodam (SMK Tnku Ampuan Durah)
Jawatankuasa Teknikal (Seremban Timur)
Penyelaras: Pn. Nordiana bt Zulkefli (SK Taman Rasah Jaya)
Ketua aktiviti : En. Muhammad Razman b Zulkefli
Ketua pertandingan: Cik Lee Mee Ling (SMK Methodist ACS)
Hakim: 1.En. Mohd Said Nordin (SMK Bukit Mewah)
2.Pn. Marsila bt Rais (SMK Mambau)
2.Pn. Marzura bt Hassan (SMK Seremban Jaya 2)
4.Pn. Baizura bt Nor Azlan (SMK Senawang 3)
Juri Rayuan : 1.En. Sinar Mahsuri b Mohd Ani (SMK Dato Shamsudin Naim)
2.En Samsuddin b Jiman (Pesuruhjaya Pengakap Daerah Seremban Barat)
3.Pn. Nordiana bt Zulkefli (Pesuruhjaya Pengakap Daerah S’ban Timur)
Statistik : 1.Pn. Marni bt Razali (SMK Seri Sendayan)
2.Pn. Shamsinor bt
Penjaga Masa : 1. Pn. Shamsiah bt Sidek (SMK Seri Ampangan)
2. Pn. Ramjan Bibi bt Mahardin (SMK Panchor)
Peralatan Pertandingan : 1. En. Mohd Badrol Amin b Mustaffa (SMK Warisan Puteri)
(logistik) 2. En. K Selvarajah (SMK Rantau)
Jawatankuasa Pengelola.
Penasihat : Tuan Pengawai Pendidikan Daerah Seremban
Pengerusi : Pengetua SMK Dato’ Samsuddin Naim, Rantau
Naib Pengerusi : PK kokurikulum SMK Dato’ Samsuddin Naim, Rantau
Setiausaha : En. Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Bendahari : Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Urusetia : Cik Nor Syuhada bt Ab Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Latifah bt Idin (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Azlin bt Mohamad (SMK Kompleks KLIA)
Pendaftaran :Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Latifah bt Idin (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. Haslinda bt Mohd Aris (SMK dato Mohd said, Nilai)
Buku Program :Pn. Maslinawati bt A Wahab (SMK Dato Shamsudin Naim)
Perasmian :En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
Penempatan Lelaki : En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim) - En. Mohd fairul (SMK Dato Shahardin, Labu))
Penempatan Perempuan Pn. Noor Azlin bt A.Aziz (SMAgama Nilai
Juruacara : Cik Nor Syuhada bt Ab.Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
Bacaan Doa : En. Sidek b Othman (SMK Dato kelana Putra, Lenggeng)
Dokumentasi : Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
En. Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Makanan: : En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
: Pn. Tee Lay Hong (SMK Dato Shamsudin Naim)
Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
PA Sistem :En Mohd Idris b Husin (SMK Taman Semarak)
En. Sinar Mashuri b Mohd Ani (SMK Dato Shamsudin Naim)
Hadiah /Sijil/Cenderamata : Pn. wan Azimah bt Wan Ahmad (SMK Dato Shamsudin Naim)
: Cik Nor Syuhada bt Ab.Rahman (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Faizul Anuar b. Gaisun (SMK Dato Shamsudin Naim)
Keselamatan dan Kecemasan : En. Mohd Afzan b Ghani (SMS Tunku Munawir)
: En. Mohd Shafiei b Ghafar (SMK Mantin)
: En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
Kebersihan : En. Palanisamy a/l Thillaiyappan (SMK Dato Shamsudin Naim)
: En.Shahrul Nizam b A.Rahim (SMK Dato Shamsudin Naim)
Keagamaan dan Moral : En. Sidek b Otman (SMK Dato Klana Putra, Lenggeng)
En. Saravanan a/l Ramasamy (SMK Chan Wa)
jawatankuasa_teknikal.docx | |
File Size: | 102 kb |
File Type: | docx |